Водителката за временска прогноза во Мексико Џенет Гарсија секогаш добива еден куп лајкови за нејзините провокативни фотографии, и како не би, кога велат дека има најсекси задник на светот.

View this post on Instagram

A post shared by Yanet Garcia 🇲🇽 (@iamyanetgarcia)

Секако, овој атрибут беше во преден план на нејзините најнови објави, но малкумина успеаја да го тргнат погледот од мини здолништето.

View this post on Instagram

A post shared by Yanet Garcia 🇲🇽 (@iamyanetgarcia)

Иако имала целосно провирна маица и ги „стави“ своите градиво преден план, сепак нејзиното латекс здолниште привлече најголемо внимание – најмногуврвките од страна. Здолништето совршено го истакна нејзиниот задник, а атрактивната Џенет знае како да ја направи најдобрата поза за дополнително да ја скокотка машката фантазија.

View this post on Instagram

A post shared by Yanet Garcia 🇲🇽 (@iamyanetgarcia)