Постојат милион причини зошто таа е меѓу најатрактивните и најзгодните пејачки на светот, а има и милион причини да ги погледнете новите жешки фотографии на Никол Шерцингер. Легната на песок, во минијатурно бикини, исончана и секси, Никол позираше, а фотографиите која од која пожешка. Таа не откри кој ја фотографирал во толку заводливи пози, но се претпоставува дека зад камерата стоело нејзиното момче, седум години помладиот рагбист Том Еванс. Убавата Никол се наоѓа на островите Туркс и Каикос на Карибите.

View this post on Instagram

A post shared by Nicole Scherzinger (@nicolescherzinger)