– Најстудено во земјата ноќеска било во Лазарополе каде се измерени – 3 степени, во Крушево и Маврови Анови се измерени – 1, во Дебар 1, во Берово, Куманово, Охрид и Претор 2, во Крива […]

The post Во Лазарополе измерени – 3 степени, во текот на денот ветровито со зголемена облачност во источните делови appeared first on opserver.mk.