Времето утре во земјава ќе биде сончево со мала до умерена облачност која во текот на денот ќе се намалува. Во утринските часови ќе дува слаб до умерен северен ветер, но во текот на денот […]

The post Утре сончево, со умерена облачност и со слаб ветер appeared first on opserver.mk.