Краток курс за правење љубовна магија, која што делува на секој маж

Ако сакате некој лудо да се заљуби во вас, еве како се прави магијата! https://youtu.be/_Ie0_bpNJDc Извор : мотика.мк

Повеќе сакате девојки во униформи или во опуштено издание?

Интересни споредбени фотографии на истите девојки со и без униформа.

Против ветарот не се може

Ветрот, за среќа на мажите, им е најголем непријател на девојките со кратки фустанчиња.

За среќа, вашата омилена јутуберка Наоми Ву не е заразена од коронавирус

Бидејќи голем број фанови се загрижиле, таа реши да им соопшти на сите јасно и гласно, дека нема вирус кој може да уништи ваква убавина :).

Гледај ме во очи

Дечко, овде ми се очите…

Причина зашто мажите повеќе го сакаат летото !!!

Една од причините зошто повеќето мажи повеќе го сакаат летото од зимата е тоа што во лето има многу повеќе за гледање.

Бујната Алегра Кол свири класично дело на пијано без гледање

Не за друго, затоа што не може да ги види дирките на пијаното од силиконите :).

Убавите стјуардеси не се само на филмовите

Многумина кои летале со авион наишле на понеатрактивни стјуардеси, па добиле впечаток дека супер згодните стјуардеси постојат само во филмовите.
0:00
0:00