Миа Костова одговараше на претпоставки за неа: „Отсекогаш знаев дека ќе бидам пред публика“

Некогашната македонска водителка, а сега инфлуенсерка Миа Костова постојано е активна на социјалните мрежи. Имено, Миа е некој кој постојано е во контакт со оние кои ја следат...

(ВИДЕО) Џенифер Лопез, како ангел, потполно гола во новиот спот

Латино дивата Џенифер Лопез објави трејлер за спотот за нејзината нова песна „In The Morning“, а се појавува скоро целосно гола, или како од мајка родена. Лопез е...

Згодна роденденка: Милена Антовска на Стара Нова Година имаше убав повод за славење (фото)

Шармантната ТВ водителка која од понеделник до петок им посакува добро утро на гледачите на Канал 5, Милена Антовска, на Стара Нова година славеше роденден. Славеничката од раните...

Во мини бикини и заводлива поза: Никол покажа зошто е една од најпосакуваните жени...

Постојат милион причини зошто таа е меѓу најатрактивните и најзгодните пејачки на светот, а има и милион причини да ги погледнете новите жешки фотографии на Никол Шерцингер. Легната...

Таа беше најголема ѕвезда во Југославија, а пејачката сега открива како Тито го променил...

Легендарна пејачка Снежана Ѓуришиќ зборуваше за многу теми за кои досега не зборувала, па откри детали од своето минато како гостин во емисијата „Премиера“. Имено, Снежана призна дека...

Oва позната пејачка на „Ѕвездите на Гранд“ било лудо заљубена во Дарко Филиповиќ

Во екот на новогодишните празници, многу познати личности освен што ги покажаа новогодишните елки, ги открија и своите желби за следната година. Пејачката Тамара Драгиќ откри дека нејзината...

Поранешниот љубовник на принцезата Дијана по 25 години ја откри нејзината најголема тајна

Поминаа точно 25 години откако принцезата Дијана даде интервју за Би-Би-Си за кое се верува дека ја сменило историјата. Тогаш таа првпат се соблече гола пред милиони во...

Бојана Нушкова е девојка од соништата: Македонскиот фотомодел кој го освојува Балканот е пеколно...

Велат добрите гени се доволни за прекрасен изглед! Наследство од родителите кое прави да се вртат по вас, а вие со својата појава да им го одземате здивот на...

„Романтичарот“ ја „ќари“ атрактивната спортска новинарка на која се „палеше“ и Златан Ибрахимовиќ (ФОТО)

Познатиот турска убавец, актерот Џан Јаман, кој во моментов важи за еден од најубавите мажи на светот, наводно е во врска со атарактивната италијанска спортска новинарка Дилета Леота! ...

Цел кревет само за него: Сандра Африка откри со кого спие и кој ја...

Српската пејачка Сандра Африка важи за една од најатрактивните српски пејачки во регионот и пошироко. Кога и да се појави го предизвикува целото внимание околу себе, а многумина...
0:00
0:00