Кога таа рекламира долна облека, вилиците на мажите им паѓаат до подот! (ФОТО)

Познатата пејачка и дизајнерка објави заводливо видео… Ријана прво го изгради своето име во Светот на шоу-бизнисот како пејачка, но потоа започна да се занимава со мода, односно...

Хаос поради избегнат ДНК тест: „Почекај Мирослав Илиќ да умре“

Српските медиуми пишуваат дека Мирослав Илиќ очигледно среќен влегол во 2021 година бидејќи по којзнае кој пат го одбегнал ДНК тестот со кој треба да се докаже дали е...

Тамара Тодевска позираше со голи гради, а пупките ги покриваа трегери (фото)

Пред 6 години, односно во 2015 година, нашата позната поп-пејачка Тамара Тодевска ја изненади јавноста со провокативните голи фотографии кои ги направи за потребите на календарот на еден наш...

Инстаграмот на дечкото на Цеца процвета по веста дека се во врска: Еве колку...

Во моментов го следат повеќе од 13.200 луѓе на Инстаграм Ја објавивме веста дека Цеца Ражнатовиќ (47) има ново момче и дека станува збор за Богдан Срејовиќ (38)...

Душко Тошиќ ја откачи Каралеуша за помлада девојка со неверојатни облини а еве како...

Се случи скандал повторно, а главни актери се српската пејачка Јелена Карлеуша (42) и нејзиниот сопруг, фудбалерот Душко Тошиќ (35). Претходно се шпекулираше дека Душко има љубовница, но парот...

Емотивни стихови по добивање на возачка дозвола: Иако е јануари, оваа песна многумина ја...

Оваа песна придружена со пијано е приказна за тоа како 17-годишната девојка конечно ја добила возачката дозвола. Но, важната пригода е нарушена со скршено срце. Таа требало да...

Нејзиниот син има 20 години, новото момче има 26 години, а сите заедно сега...

Познатата пејачка не се одделува од своето 37-годишно момче Американската пејачка Мадона (62) во последните три недели посети пет различни земји, иако се во сила бројни забрани за...

ФОТО: Лила му се израдува на снегот- иако во сандали и кусо фустанче не...

Снегот во Скопје иако кратко вееше израдува многумина, а една од нив беше и Лила Филиповска која му се израдува на снегот , па излезе и да направи...

Д-р Дре повторно обвинет за семејно насилство

Неколку дена откако познатиот американски рапер Доктор Дре беше примен в болница поради мозочна аневризма, неговата поранешна сопруга Никол Јанг поднесе тужба обвинувајќи го за семејно насилство кое траело...

Васил Зафирчев откри уште колку епизоди ќе гледате од петтата сезона на „Преспав“ (фото)

Петтата сеозна на македонскиот ситком „Преспав“ започна да се емитува на 18 декември, крајот од минатата 2020 година. Оттогаш погледнавме 17 незаборавни и урнебесни епизоди од незгодите во...
0:00
0:00