Холивудската актерка Џенифер Гарнер ретко на социјалните мрежи објавува фотографии на кои е гола или е во бикини. Сепак, неодамна на Инстаграм објави снимка на која на светот му покажа мал дел од својата интима. Гарнер на оваа снимка направила реклама за производ за коса, а на неа се појавува гола додека се опушта во када со пенлива купка.

View this post on Instagram

A post shared by Jennifer Garner (@jennifer.garner)