7 C
Skopje
Дата 23.10.2020 година | Означивме точно 12 часот и 33 минути

Поради ова е важно да се мијат рацете – Погледнете што му прави сапунот...

Советот што сите постојано го слушаме, но мора да го практикуваме овој период е честото миење раце со сапун и вода. Причината за ова...

Шокантен настап на рускиот патријарх – бугарскиот претседател доби руска лекција во својот кабинет

Рускиот патријарх Кирил без никакви дипломатски ракавици му соопштил на бугарскиот претседател Румен Радев, и тоа во неговиот кабинет во Софија дека Бугарија ја фалсификува историјата, негирајќи...

Зафатенен родител !!!

Родителот си нашол механизам да е со детето ама и да е дом. https://youtu.be/p96Fa1JJbVU

Лазар Поп Трајков – Зошто плачиш, зошто жалиш

https://www.youtube.com/watch?v=B7wKV944RS8&t=19s Зошто плачиш, зошто жалиш Зошто плачиш, зошто жалиш,ти, високи Лисич?Одговара жаловитотој високи Лисич:„Јас ќе...

Ја мишките

https://youtu.be/Y7lKg87xJLo

За Македонија се работи – Солунските Атентатори

Мајчице, сакавме само едно, да бидеме твои добри синови. Ако не успеавме, прости! ЌЕ ДОЈДАТ ЕДЕН ДЕН ПОДОБРИ ОД НАС !!!

Кристина Димовска – Македонско девојче

Кристина Димовска - Македонско девојче https://youtu.be/0VB8R6KlDx0

Машина за влез во ЕУ

К-15 пред време знаеле што ќе се случува со приемот на Македонија во ЕУ.. https://www.youtube.com/watch?v=tmvZltgOWs4

Кој ќе го слушне ова момче како пее, за момент ќе почуствувате дека Тоше...

Дванаесет празни години без нашиот Тоше. Помина точно толку време од оној кобен 16 октомври, кога во сообраќајна несреќа кај Нова Градишка не напушти нашата...

Не примаат во Европа, нема место (Видео)

К-15 како Симпсонови, пред време знаеле што ќе се случува во иднината. https://youtu.be/dgm52olnz0o

Бидете ни пријатели

7,276FansLike
12,900FollowersFollow
107FollowersFollow
16,700SubscribersSubscribe

Љубов и секс

Најлошата работа што може да ја направите на првиот состанок

Сигурно ви се случило некогаш да помислите дека првиот состанок минал одлично, но личноста со која сте излегле никогаш повеќе не ви се јавила....

Фенг шуи совети за љубов и среќа во бракот

Љубовта, врските и бракот се поврзани со југозападната багуа област во вашиот дом. Се препорачува во оваа област да имате барем некои елементи од...

3-те работи поради кои убавите жени „паѓаат“ на непривлечни мажи

Сигурно ви се случило милион пати да видите згодна и убава девојка во прегратките на не толку привлечен маж на улица. Признајте дека првото...