Синот манекенката Кристина Димитриевска и Даниел Кајмакоски вчера славеше роденден, а таа гордаа мајка сподели неколку фотографи. „Од кого знам за тебе, постојам … само јас и мило мое. Од првиот момент, па засекогаш!“ напиша таа на фотографијата на која позира заедно со својот син. Облечена во бел фустан со пердуви Димитриевска изгледаше совршено, како бел лебед!

View this post on Instagram

A post shared by MISS BALKAN 2019 👑 (@kristina.dimitry)