49-годишниот пејач Рики Мартин со својата нова фотографија на Инстаграм ги изненади своите следбеници. Мартин ја избланширал својата брада, а многумина веднаш помислиле дека изненадно обелел. „Кога ти е здодевно, избланширај се“, напиша Рики во описот на фотографијата која собрала над 770.000 лајкови.

View this post on Instagram

A post shared by Ricky Martin (@ricky_martin)