Принцот Луис го прославува 3-тиот роденден, Кејт и Вилијам објавија неговата фотографија


Принцот Луис го прославува 3-тиот роденден

  • Споделете преку:

Војвотката и војводата од Кембриџ, Кетрин Мидлтон и принцот Вилијам објавија нова фотографија од нивниот најмал син, принцот Луис.

Повод е неговиот трет роденден денеска.

А, фотографијата, според наводите, е снимена од војвотката на почетокот на оваа седмица. Принцот Луис на неа е на црвен велосипед, поради првото негово одење в градинка.

66 Прегледи