Францускиот актер Винсент Касел (53) и неговата 30-годишна сопруга Тина Кунаки (23) се фотографирани на плажа во Бразил, а по тој повод насмеаја многу минувачи. Имено, славниот актер и поранешен сопруг на најубавата жена на светот, Моника Белучи, беше фотографирана со својата нова помлада сопруга додека таа седеше во неговиот скут, а тој за социјалните мрежи ги фотографираше нејзиниот задник. Ова ги насмеа многу обожаватели кои ги видоа овие фотографии и започнаа приказни дека славниот актер „станал папучар“ откако бил со помлада манекенка, како и дека многу се подмладил и ги следел актуелните трендови. Нивната ќерка Амазон (1) беше со нив на плажа, а во еден момент Винсент плати локален масажер за да и го масира грбот. По тој повод, Тина носеше бел едноделен костим за капење и ги истакна своите долги тесни нозе во преден план, додека Винсент уживаше на плажа во жолти шорцеви без маица. Да потсетиме, Винсент и Тина објавија дека очекуваат дете само неколку месеци по венчавката во Бидарт во југозападна Франција во август 2018 година, а сега живеат во Бразил каде исто така спроведоа карантин за време на пандемијата на короната.