– Времето ќе биде умерено облачно со слаб ветер од јужен правец. По котлините претпладне ќе има појава на магла и ниска облачност кои по одделни котлини ќе се задржат и во текот на денот, информира […]

The post Облачно со утринска магла и слаб ветер appeared first on opserver.mk.