– Сообраќајот утринава се одвива по наместа влажни коловози, но без забрани. Слаб снег има на Попова Шапка, а магла на планинскиот премин Стража каде видливоста е намалена од 50 до 70 метри. Според информациите […]

The post Магла на Стража, слаб снег на Попова Шапка appeared first on opserver.mk.