Популарната водителка и лото-девојка Марјана Станојковска ужива во убавините на Охрид.

Станојковска откри дека во нашиот туристички бисер се одмара семејно објавувајќи фотографија со мајка си и конечно покажа од кого ја наследила убавината.

Сподели

Facebook Twitter Pinterest LinkedIn

The post (ФОТО) Со мајка си во Охрид: Марјана покажа од кого ја наследила убавината appeared first on Mastilo.mk.