Хрватската старлета, пејачка и актерка Нивес Целзиус не престанува да провоцира. Во време на пандемија таа сепак наоѓа време за промени и знае како да го привлече внимамнието на своите фанови. Нивес објави фотографија со која се пофали со новата боја на косата.

View this post on Instagram

A post shared by Nives Celsius (@nivescelsius)

Таа на фотографијата носи кратко крем фустанче и крем штикли. „Во неопишлива љубов со новата боја на мојата коса. И фустан. И чевли. И фотограф. ❤❤❤❤ Како ви се допаѓа новата боја?“, напиша Нивес во описот на фотогрфиите.