Билјана Дебарлиева има нова фризура. Популарната водителка конечно ја промени бојата на косата и повеќе не е класична русокоса.

Фото: Фејсбук-профил на Bube Studio In

Промената одлично ѝ прилега и мора да признаеме дека изгледа совршено за годините кои ги има.

Сподели

Facebook Twitter Pinterest LinkedIn

The post (ФОТО) Не е веќе класична русокоса: Дебарлиева со нова фризура appeared first on Mastilo.mk.