Српската пејачка, Јелена Карлеуша со своите ќерки е во Дубаи на одмор. Јелена секојдневно од Дубаи постира на својот профил провокативни фотографии, а последната фотографија го „запали“ Инстаграм:

View this post on Instagram

A post shared by JELENA KARLEUŠA (@karleusastar)

View this post on Instagram

A post shared by JELENA KARLEUŠA (@karleusastar)