Стилистот Крис Аплтон на својот Инстаграм профил сподели фотографија на која Џенифер Лопез позира со нова фризура. Имено, познатата пејачка се одлучила за шишки, и повторно ставила долги екстензии. Фотографијата веднаш собра ногу лајкови, а фановите напишаа бројни комплименти.

View this post on Instagram

@jlo got bangs today ✨

A post shared by Chris Appleton (@chrisappleton1) on