Принцот Хари и Меган Маркл добија ќерка – ќе го носи името Дајана

Принцот Хари и Меган Маркл добија ќерка – ќе го носи името Дајана

Принцот Хари и Меган Маркл добија ќерка – ќе го носи името Дајана..

Мајк Тајсон тврди: Бред Пит го фатив во кревет со мојата жена

Мајк Тајсон тврди: Бред Пит го фатив во кревет со мојата жена

Мајк Тајсон тврди: Бред Пит го фатив во кревет со мојата жена..

Ал Пачино на опуштена прошетка во Беверли Хилс

Ал Пачино на опуштена прошетка во Беверли Хилс

Ал Пачино на опуштена прошетка во Беверли Хилс..

Кралицата Летиција повторно одржа час по стил, но сите гледале во нејзината коса

Кралицата Летиција повторно одржа час по стил, но сите гледале во нејзината коса

Кралицата Летиција повторно одржа час по стил, но сите гледале во нејзината коса..

Луѓето со оваа крвна група се оптимисти, одговорни и совесни, но и најдобри љубовни партнери

Луѓето со оваа крвна група се оптимисти, одговорни и совесни, но и најдобри љубовни партнери

Луѓето со оваа крвна група се оптимисти, одговорни и совесни, но и најдобри љубовни партнери..

Грешки во шминкањето кои ги прават жените со зелени очи

Грешки во шминкањето кои ги прават жените со зелени очи

Грешки во шминкањето кои ги прават жените со зелени очи..

Апел за помош

Апел за помош

Оваа мала принцеза има желби како другите деца. Ајде барем една од нејзините желби нека станат реалн..

Чудо ми помогна да го победам ракот и да станам мајка: Искрена приказна на Бојана Крстовиќ-Јовановиќ

Чудо ми помогна да го победам ракот и да станам мајка: Искрена приказна на Бојана Крстовиќ-Јовановиќ

Пред нешто повеќе од 11 години, болеста ѝ ја одзема можноста да ужива во детството, а денес, откако ..