Доколку сакате на некого да му пратите роденденски поздрав, честитка, или епска зафрканција која нема никогаш да ја заборават, Cameo може да ти помогне да го направиш тоа. Cameo аплиакцијата е платформа која ви овозможува контакт со славните личности и можност за барање персонализиран поздрав за твоите пријатели и фамилија- за одредена цена, се разбира. Иако на почетокот беа присутни само ветерни во музиката, спортот и филмот, Се повеќе денешни славни се приклучуваат кон забавата, вклучувајќи YouTube личности, ѕвезди од реални ТВ шоуа и модели. Мајли Сајрус се приклучи на апликацијата и тоа за 1ви Април како нејзниот карактер од Црно Огледало, Ешли О (и не, не ве лажеме).

Нејзиниот период не траеше долго, но еве неколку славни личности кои сеуште можете да ги најдете на Cameo, со цени кои варираат од разумни 50% до неверојатни 2,500$. Ќе забележете дека цените на Cameo се менуваат цело време, но овие се точни според денешниот датум на објавената статија.

Погледнете ги:

Питер Вебер

Сезона 15 од The Bachelorette и сезона 24 од The Bachelor
Цена $149

Кет Грахам

Бони Бонет од The Vampire Diaries
Цена $150

Хајди Монтаг

Laguna Beach, The Hills, Celebrity Big Brother, and The Hills: New Beginnings
Цена $100

Том Фелтон

Draco Malfoy во Harry Potter
Цена $249

Бизи Филипс

Laurie Keller во Cougar Town и водител на Busy Tonight
Цена $150

Кетлин Џенер

Пензиониран Олимписки декатлон победник на златен медал, Keeping Up With the Kardashians, и LGBTQ+ икона
Цена $2,500

Линзи Лохан

Cady Heron во Mean Girls и Hallie Parker/Annie James во The Parent Trap
Цена $200

Миша Бартон

The Hills: New Beginnings и Marissa Cooper во The O.C.
Цена $150