Пејачката Ана Николиќ повторно е во центарот на вниманието овие денови откако на Инстаграм повторно сподели интересна фотографија. Станува збор за фотографија на која таа позира со својата баба, а под истата напиша: -Мојата баба… некој просто се раѓа како дама…за разлика од нас некои.. кои мораме да учиме…, напиша Ана Николиќ. Пејачката со оваа фотографија уште еднаш докажа дека изгледа жешко по ослабувањето, а особено фановите подзинаа од глетката на пејачката во краток фустан истакнувајќи ги долгите нозе во црни мачкести чизми.

View this post on Instagram

Moja baka…❤️Neko se prosto rodi kao dama…za razliku od nas nekih…koji moramo da ucimo….😂😂😂😂🤷‍♀️

A post shared by ANA NIKOLIĆ (@ananikolicofficial) on