Tag Archives: Барак Обама

Барак Обама се враќа на музичката сцена со преработка на „Shape of You“ од Ед Ширан

Изгледа дека експертите за натсихронизација го обожаваат поранешниот американски претседател Барак Обама! Тие повторно ги употребија нивните неверојатни вештини и овој пат направија комбинација од неговите говори за да добијат уникатна и урнебесна верзија на мега-хитот „Shape of You“ од Ед Ширан. Освен тоа што ќе се изнасмеете, ќе имате …

Повеќе