Home Authors Posts by Slavco Cipusev

Slavco Cipusev

108 POSTS 0 COMMENTS

Лепа Брена ќе стане баба !

Популарната двојка Александра Пријовиќ и Филип Живојиновиќ се верија пред неколку недели во Америка, а веќе се шпекулира за тоа дека младата пејачка е...

Сергеј Трифуновија крие девојката како змијата нозетее!

Српскиот актер Сергеј Трифуновиќ сегашната девојка ја запознал во еден белградски клуб преку заеднички пријатели, а сега се гледаат на места каде што папараците...

Приказна која ќе ве расплаче: Осумте лаги на мајка ми

Мојата мајка не ја зборуваше секогаш вистината. Ме излажа осум пати и тоа во важни животни моменти! Приказната почнува со моето раѓање. Роден сум како...

Целулит и стомак: Вака денес изгледа актерката од „Вовед во анатомија“

Актерката Кетрин Хајгл(39) се прослави со улогата на шармантната докторка во серијата „Вовед во анатомија“, каде беше еден од омилените ликови. Гледачите беа разочарани кога...

„Конзервативна“- венчаница e најбараниот тренд за 2018 година

Трендовите постојано се менуваат во светот на модата, а тоа се однесува и на венчаниците. Во 2018 година повторно се враќа во мода еден...

За најхрабрите и најразличните девојки: Маршмелоу бојата за коса ги освои...

Ако сте во потрага по совршена комбинација на руса, бела и сива боја за коса, тогаш го имаме најдобриот предлог за вас! Станува збор...

Синот на Цеца влегува во ринг: Гладен сум за победи!

Вељко Ражнатовиќ на 10 март во Јагодина ќе настапи во меч во крузер категорија (90,7) во четири договорени рунди. Негов противник ќе биде Краштја...

Голема кражба од мртвиот Гадафи: Од замрзнатите сметки на покојниот либиски...

Од средствата на поранешниот либиски претседател Муамер Гадафи кои се замрзнати во Белгија исчезнале 10 милјарди евра. Во ноември 2013 година на сметките на фирмите...

Познат составот на новата германска Влада

Социјалдемократската партија на Германија (СПД) денеска ги соопшти имњата на нејзините министри во идната германска Влада, со што е познат целосниот состав на новиот...

Германски новинари уапсени на грчко-турската граница

Двајца германски новинари биле уапсени вчера од страна на грчката полиција на грчко-турската граница, додека известувале за движењето на мигранти во регионот, јави новинската...
0FansLike
938FollowersFollow
- Advertisement -

Најнови Вести