Дома Мода и Убавина Што ни носи GUESS за есен/зима 2018

Што ни носи GUESS за есен/зима 2018

17
Сподели

Модната марка GUESS ја претстави рекламната кампања за колекцијата дизајнирана за постудените денови – есен/зима 2018.

Кампањата е снимена во Калифорнија, зад објективот е модниот фотограф Џош Рајан, а во модните парчиња од новата колекција позираат пет модели.

Колекцијата се фокусира на тексасот, јакните со вештачко крзно, „скини“ фармерки, микро-мини сукњички, и класични GUESS маички.

Колекцијата е збогатена со модни додатоци, чанти и очила за сонце.

The post Што ни носи GUESS за есен/зима 2018 appeared first on MакMода.

Коментар

Please enter your comment!
Please enter your name here