Црните чизми се секогаш во мода

Сезоната на чизми одамна почна, а секоја жена сака да го пронајде идеалниот модел во… more »
Повеќе на republika.mk

Исто така прочитајте

Во зимскиот период со шик хулахопки

Како девојка или жена секогаш треба да го имaтe вистинските пар хулахопки во вашата фиока. …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *