Home Мода и Убавина Хит модно парче од Zara – Карираните чевли со висока потпетица

Хит модно парче од Zara – Карираните чевли со висока потпетица

41
SHARE

Оние кои ги следат модните трендови знаат дека карираното е хит за пролетната сезона, и на гардеробата и на модните додатоци, а Зара ни нуди карирани чевли.

Во пролетната колекција на Зара меѓу обувките вистинска ѕвезда се карираните чевли на потпетица висока 10 см. За овие чевли уште отсега интересот е голем, па не се сомневаме дека карираните чевли ќе бидат „бестселер“ за пролет 2018.

MакMода

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here