(Фото) Северина во сандали од 1.500 евра

Хрватската пејачка Северина повторно го привлече вниманието на модните критичари, но и на јавноста со својот стил. Таа се појави на ревија на Александра Дојчиновиќ облечена во фустан кој е нејзина креација за брендот „Ли Лу“, дополнета со крзнена јакна со потписот на Стела Макартни и сандалите тантела и рози од „Долче и Габана“. Од целиот стајлинг на Северина, токму сандалите предизвикаа најмогу коментари, пред сè ради цената од 1.500 евра.

(Фото) Северина во сандали од 1.500 евра was last modified: December 1st, 2017 by Andrijana Jovanovska

Исто така прочитајте

Бугарски државјанин уапсен во Хрватска поради банкомат измами

Бугарски државјанин бил уапсен во Хрватска поради крадење на лични податоци од банкомати. Според новинската …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *