Дома Мода и Убавина (ФОТО) Лила Филиповска разменува нежности во Охрид

(ФОТО) Лила Филиповска разменува нежности во Охрид

90
Сподели

(ФОТО) Лила Филиповска разменува нежности во Охрид

Водителката Лила Филиповска викендов е во Охрид. Вчеравечер присуствуваше на концертот на хрватската поп дива Северина, а сега ужива во прегратките на непознат маж на плажите во Охрид.

Таа објави фотка на Инстаграм, која само ги подгреа сомнежите дека има ново момче.

Коментар

Please enter your comment!
Please enter your name here