(ФОТО) Амбер Херд ја разголи задницата на одмор со девојка на Бали

Пред околу еден месец Aмбер Херд се раздели со бизнисменот Илон Муск, а двајцата истакнаа дека причината за разделбата им се различните работни планови.

И покрај тоа двајцата беа забележани неколку пати заедно, пишува OK Magazine.

Актерката, пак, беше фатена да се одмора на Бали, но не со милијардерот, туку со своја пријателка. На страницата во социјалните мрежи постојано се појавуваат заеднички фотографии на Амбер и нејзината позната.

Меѓу фотографиите се издвојува провокативна рамка на русокосата во базен, каде ги открива убавите задни делови.

Пред да стане девојка, а подоцна и сопруга на Џони Деп, Амбер имаше врска со жени, па се инсинуира сомневање дека девојката до холивудската ѕвезда е новата нејзина партнерка.

Деп и Херд се сретнаа во 2011 година и се венчаа во февруари 2015 година, но во мај следната година актерката поднесе барање за развод.

Видете ја Амбер во друштво на својата девојка во галеријата.

Исто така прочитајте

За првпат папараци ги улови Крис Мартин и Дакота Џонсон заедно

Уште во октомври минатата година започнаа да кружат гласините дека поранешниот сопруг на Гвинет Палтроу …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *