Тешка сообраќајка на Стража: Превртено комбе излетало во провалија

Според првичните информации со кои располага полицијата, комбе од непознати причина излетало од патот во провалија и се превртело на покрив.

Од полицијата додаваат дека увидот е во тек, по што ќе бидат познати детали. Застој во сообраќајот на овој патен правец нема.

Исто така прочитајте

Човечки леш пронајден во Вардар – ЕСЗ на терен, телото не може да се извади

Човечки леш, заглавен помеѓу карпи бил забележан вчера во водите на Вардар во близина на …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *