Сме ја виделе во секакви изданија, но овoјпат Ким ги мина сите граници!

Ким Кардашијан често експериментира кога е во прашање модата, а нејзиното појавување на модната недела во Њујорк, многумина ги остави без зборови.

Ким се појавила целата во црно, на себе носела кожна топ маичка, сако, провидни хеланки, речиси како хулахопки. Со оглед на тоа дека долниот дел бил целосно провиден, сите можеле да ја видат долната облека на старлетата.

Целата комбинација ја заокружила со провидни сандали кои ги дизајнирал нејзиниот сопруг Канје Вест.

Поради оваа комбинација, Ким се нашла на мета кај обожавателите. Многумина сметаат дека старлетата претерала и дека ова не е комбинација за во јавност.

Исто така прочитајте

Тага на лицето на актерот од хит серијата на Сител по победата на македонските ракометари

Црногорскиот актер Момчило Оташевиќ, кого македонската публика моментално го гледа во улогата на Ранко во …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *