Решено убиството на Јелена – Еве како е фатен убиецот

Истражителите утврдиле кој пред речиси година дена брутално ја уби Јелена Марјановиќ, но и кој помогнал да се сокријат трагите, открива ексклузивно за српски Курир, човек кој е во тек со полициската истрага. Покрај откривањата од ДНК трагите, завршена е и идентификација на мистериозниот велосипедист кој од старт беше во најтесниот круг на осомничени.

Исто така прочитајте

Повеќе од 600 илјади лајкови за еден ден: Вергара објави фотографија во бикини, мажи и жени ја затрупаа со коментари

Софија Вергара е една од најзгодните и најубави жени во светот. Таа овие денови ужива …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *