Првиот настап: Марија Шерифовиќ како тинејџерка – ова не се гледа често

Овие денови на Интернет видеото на Марија Шерифовиќ на кое се гледа дека е на почеток од нејзината кариера стана многу популарно. На него можеме да видиме како Марија со својата мајка, пејачката Верица Шерифовиќ во една емисија ја изведуваат песната „ Моје бубе“. Дека пејачката е натпресечно талентитана уште од тогаш се забележувало, но никој не можеше да прептостави колку во оваа професија ќе се оствари. Бунтовната Марија денеска е вистинска ѕвезда на Балканот, со силниот став и нејзиниот претпознатлив стил. Погледнете го видеото…

Исто така прочитајте

Повеќе од 600 илјади лајкови за еден ден: Вергара објави фотографија во бикини, мажи и жени ја затрупаа со коментари

Софија Вергара е една од најзгодните и најубави жени во светот. Таа овие денови ужива …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *