Дома Мода и Убавина Пет летни модни комбинации од & Other Stories 

Пет летни модни комбинации од & Other Stories 

13
Сподели

Во екот на летото, модната марка & Other Stories ни нуди неколку „кул“ идеи за кежуал излегувања.

Современата модна марка омилена особено меѓу младата купувачка публика, го лансираше модниот водич насловен ‘Country Cool’.

Водичот се фокусира на летните фустанчиња, маичките со лого и тексасот. За освежување на комбинацијата & Other Stories предлагаат бејзбол капчиња и чантички кои се носат преку рамо.

Инспирирајте се од 5-те модни изгледи.

The post Пет летни модни комбинации од & Other Stories appeared first on MакMода.

Коментар

Please enter your comment!
Please enter your name here