Официјална потврда од МВР: Пронајденото безживотно тело е на Снежана Тројачанец

МВР за Курир и официјално потврди дека женскиот леш кој е пронајден денеска околу 13 часот во близина на улицата Скупи е на исчезнатата Снежана Тројачанец. Како што информираат од Министерството женското тело е пронајдено на местото каде реката Серава се влева во Вардар, а од МВР се работи за утврдување на причините за смртта. […]

Исто така прочитајте

Малолетничка тешко повредена во сообраќајка во Неготино, пренесена во Ургентен

Петнаесет годишно девојче е тешко повредено во сообраќајна несреќа која вчера околу 17:20 часот се …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *