Home Мода и Убавина Овие шарени кошули од пролетната колекција на DESIGUAL би ги облекле веднаш

Овие шарени кошули од пролетната колекција на DESIGUAL би ги облекле веднаш

73
SHARE

Првите пролетни вибрации пристигнаа во мултибренд продавницата „Fashion and Friends“ лоцирана во Скопје Сити мол, а погледот ни го привлекоа шарените кошули од највеселата модна марка DESIGUAL.

Сите со посебни принтови и интересни мотиви, уникатни и магични уште од првиот поглед, а пријатни за носење – кој сака да внесе повеќе отпимизам во својот секојдневен стил, нема веќе причина да не го направи тоа.

Комбинирајте ги со фамерки, со хеланки во пастелни нијанси или пак, со вашите омилени панталони со женствен крој, полниот моден погодок е загарантиран, а вниманието, бездруго, привлечено.

Сега, може и да си ја нарачате онлајн вашата омилена кошула или пак, модната комбинација даја дополните со весела чантичка, светен ремен, посебна марама…, од пролетната колекција на DESIGUAL, понудата и цените проверете ги ТУКА.

MакMода

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here