Никогаш претходно видена: Првата заедничка фотографија од Лепа Брена и Карлеуша во 1988 година

На многумина им е добро познато дека Јелена ја запознала Брена додека била исклучително мала, меѓутоа досега не сте имале моност да ја видите нивната прва заедничка фотографија.

Оваа фотографија настанала во 1988 година, кога Јелена имала неполни 10 години.

Еве ја и фотографијата:

lepa-brena-jelena-karleusa

Исто така прочитајте

Повеќе од 600 илјади лајкови за еден ден: Вергара објави фотографија во бикини, мажи и жени ја затрупаа со коментари

Софија Вергара е една од најзгодните и најубави жени во светот. Таа овие денови ужива …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *