Нема да верувате што му направи Лила на својот син

Лила Филиповска, убавата домаќинка на „Се или нешто", постојано ги чести своите фанови со фотографии, а овој пат стана хит со коментарот кој му го остави на синот.

Исто така прочитајте

Поранешната цимерка и плејбој зајачица откри детали од животот на Меланија

Плејбој зајачицата Викторија е поранешна цимерка на Меланија Трамп и откри тајна која многумина не …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *