Home Мода и Убавина Листа на желби: Жолтото палто од новата колекција на MANGO

Листа на желби: Жолтото палто од новата колекција на MANGO

37
SHARE

Исклучително модно парче најдовме во новата колекција на Манго, кое посакуваме да го облечеме веднаш и во секоја пригода.

Предимензионираното палто во силна, жолта боја, со два џеба асиметрично поставени и две копчиња за дополнителен шарм, го комбинираме и со поелегантна гардероба, како што го носиме и со фармерки и блузичка со риги.

Побарајте го во продавниците Манго или посетете ја онлјан-шопинг страницата – ТУКА.

MакMода

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here