Лео ди Каприо фатен како вечера со модел

Леонардо Ди Каприо беше фатен од папараците како вечера со интересна жена во Њујорк во средата вечерта. Тој беше во друштво со пријатели, но подоцна и посвети посебно внимание на моделот Сара Снајдер.

Двајцата водеа дијалог во кој тие очигледно уживаа, а насмевките само покажаа дека и на остатокот од друштвото им беше пријатно.

Пријателот на Лео, Хели Нахмад, исто така, седна на масата, но холивудската ѕвезда не му обрна внимание. Секако, заради Сара.

Љубопитноста е дека актерот ги забележал папараци и со неговиот модел отишле во различни насоки, но извори велат дека тие повторно се состанале таа ноќ далеку од објективите.

22-годишната Сара се разведе оваа година од со синот на Вил Смит, Џејд, со кој се запозна во 2015 година.

Исто така прочитајте

Семејство Клуни во авион: Клуни им поради шапки на патниците

Џорџ и Амал Клуни често патуваат заедно, но тие веќе се придружени од нивните деца. …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *