Искрениот трејлер за Catwoman е тука и е брутален

Catwoman беше критичка и финансиска бомба во 2004-та година.

Иако во главната улога ја имаше Оскаровката Хали Бери, филмот не успеа да го поврати буџетот од 100 милиони долари кој беше даден за него, а освои и 7 номинации за Златна Малина.

Бери дури ја освои оваа не-престижна награда, а отиде и на лице место да си ја подигне. Сепак, како изгледа „искрениот трејлер“ за Catwoman 13 години по премиерата?

Погледнете.

The post Искрениот трејлер за Catwoman е тука и е брутален appeared first on Film24 – Сé за филм!.

Исто така прочитајте

Ридли Скот го „избриша “Кевин Спејси од веќе завршениот филм „Сите пари на светот“

Американскиот актер Кевин Спејси ќе биде избришан од веќе завршен холивудски филм по обвинувањата за …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *