Зарем ова е истата жена? Еве како Стоја изгледала пред 19 години, разликата е огромна!

Кога Стојанка Новаковиќ Стоја ја објавила на својот Инстаграм профил сликата од својот прв албум, нејзините фанови останале без текст, бидејќи пејачката е непрепознатлива.

Сега заштитен знак на Стоја се бујните гради и задник, но таа 1998 кога Стоја ја објавила плочата "Како је мени сада", пејачката била слаба со сосема поразличен изглед, па во нејзе е тешко да се препознае денешната Стоја.

Početak stojizma

A post shared by stoja (@stojainstitucija) on

Исто така прочитајте

Тага на лицето на актерот од хит серијата на Сител по победата на македонските ракометари

Црногорскиот актер Момчило Оташевиќ, кого македонската публика моментално го гледа во улогата на Ранко во …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *