(ГАЛЕРИЈА) Холивудските убавици блеснале на престижното доделувње награди – Critic’s Choice

Изданија од црвениот тепих на наградата Critic’s Choice (Избор на критиката)…
Златните глобуси се зад нас, а филмските награди Critic’s Choice биле нова пригода за покажување на славните на црвениот тепих. И’, додека доделувањето на Златни глобуси го одбележале изданијата во црно, на холивудските убавици,наградите Critic’s Choice ќе останат забележани по мноштвото бели креации на кои не им одолеале ниту дами како Ангелина Џоли, Диана Кругер, Кејт Босфорт и многу други.

Исто така прочитајте

(ВИДЕО+ФОТО) Наше а светско: Викторија Лоба како светските модели од „Victoria secret“

Често се восхитуваме од фотосесии на светски супермодели за некоја компанија за женска долна облека. …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *