Винтиџ венчаници кои го одземаат здивот

Ова се моделите на венчаници кои ја слават вонвременската мода, стил и грациозност и кои го одбележуваат времето што е зад нас.

Во море од преубави модели, направивме мини-селекција на винтиџ-венчаници. Во галеријата има гламурозни фустани и раскошни креации од 1920 година до нежни и лелеави фустни во стилот на Одри Хепберн.

Исто така прочитајте

Вљубете се во панталоните кои ќе бидат хит оваа година!

Светкави, широки и ултра впечатливи панталони ќе се гледаат насекаде колку нас оваа година. Погледнете …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *