Ајшеѓул никогаш попровокативна: За првпат со волку длабоко деколте!

Таа е убава, популарна, полна со ангажмани, а и фанови низ цела Европа и Азија.

Турската актерка Бурчин Терзиоглу, кај нас периодов е актуелна преку серијата „Мојот син“ каде игра главна улога со актерот Икер Калели и наедно нејзиниот сакан и во приватноста попознат како Појраз.

Освен актерските ангажмани, Бурчин поради својата несекојдневна убавина се почесто е дел од реклами и модни фотосесии, а деновиве на својот Инстаграм изненади со фотографија на која носи длабоко деколте од кое ги покажа градите, стајлинг кој не баш е карактеристичен за нејзиниот дискретен стил на облекување.

Исто така прочитајте

Поранешната цимерка и плејбој зајачица откри детали од животот на Меланија

Плејбој зајачицата Викторија е поранешна цимерка на Меланија Трамп и откри тајна која многумина не …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *